Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА! після розкриття коробки, втрачається гарантія від виробника. Ми не можемо брати на себе відповідальність за дотримання Вами правил експлуатації.виріб, яке було введено в експлуатацію (накачане, встановлено) обміну чи поверненню не підлягає;
| Довжина | 297 см |
| Ширина | 193 см |
| Висота | 135 см |
| Вага | 7,4 кг |
| Вік дитини | 3+ років |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | ненадувное |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | електричний, ручний, ножний |
| Об'єм води | 248 л |
| Виробник | Intex |
| Зливний клапан | є |
| Країна - виробник | Китай |
| Тип | RAINBOW RING PLAY CENTER |
| Товщина матеріалу | 0,3 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴







