
Надувний басейн intex 57180 (203 х 152 х 48 см) Сімейний
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57180
+380 (68) 569-69-33
- +380 (93) 393-93-19
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сімейний надувний басейн Intex 57180 — це компактна прямокутна модель для відпочинку дітей і дорослих на дачі чи подвір'ї.
Басейн складається з двох автономних повітряних камер з подвійними клапанами, що гарантує швидке накачування та здування. Широкі пружні борти дозволяють безпечно спиратися на них під час відпочинку. Виріб виконано у класичному поєднанні білого та синього кольорів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 540 л |
| Довжина | 203 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 48 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴







